Jelentkezz be, ha üzenni szeretnél.
MidoriNoMe
Újabb előzetes, valamint illusztráció érkezett a Rakuen Tsuihou: Kokoro no Resonance-hoz!
Előzetes:

Hivatalos illusztráció:
Kép
2026-07-22 14:18:42
MidoriNoMe
Hat darabbal bővült a bannerek száma.
2026-07-18 00:49:32
MidoriNoMe
A kiadások állapota feleslegesen tömve volt, egyszerűbb, ha azon projektekkel kapcsolatban vannak információk, amiken valóban aktív munka zajlik.
2026-07-17 02:13:24
MidoriNoMe
Sikerült majdnem három hét után észrevennem, hogy az "Amikor nem elég az egyharmad" c. bejegyzésnél elírtam a lényeget... Javítottam. :D
2026-05-06 01:46:57
MidoriNoMe
Miért oly nehéz betartani a Végtelen Szabálykönyvben foglaltakat? ^^'
2026-04-11 14:33:54
garland719
Miért ilyen hererepesztően nehéz ezen az oladolon navigálni, hol a Frieren 2nd Season ?
2026-04-11 00:06:31
Fontos oldalfrissítés és egyéb infók
CTRL+F5, gyorsítótár törlése stb. A sötét témánál is.

Az előző fejlesztés nem zárult teljes sikerrel, mivel az e-mailek kiküldése egyáltalán nem működött, nem tudni, mióta állhatott fenn ez a probléma, de szerencsére azóta már javítva lett.

Talán a régi látogatók közül emlékeznek páran az oldal cuki adminisztrátorára, Tsuki-chanra. Már régóta nem volt látható, de most örömmel tért vissza hozzánk! ^^

Nemcsak a kedves vagy kevésbé kedves üzeneteket, amikkel a különböző űrlapok kitöltésénél találkozhattok, hanem a szemrevaló e-mailek többségét is ő küldi már az oldal ügyeivel kapcsolatban.

Mi változott?

- Végre ténylegesen működik az elfelejtett jelszó kérése. A rendszer újat állít be, majd Tsuki-chan elküldi azt egy e-mailben.

- A regisztrációnál immáron lehet ékezetes betűket is írni, valamint a név mező azonnal jelzi, ha az adott név már foglalt.

- A fentebbi miatt lehetőség van a profilnál névcsere kérelmet küldeni, így aki anno szerette volna, de nem tudta ékezettel írni a nevét, ezt most kérheti. (vagy épp teljesen más nevet) Itt is azonnali visszajelzést kap a felhasználó, ha a név foglalt, valamint az e-mailt az új névről szintén Tsuki-chan fogja küldeni, amennyiben a kérelem el lett fogadva.

- Új privátüzenet írásánál lehetőség van felhasználó keresésre, csak el kell kezdeni pötyögni a nevet, és máris kilistázza a rendszer.

- A kiadások állapota kicsit konkrétabb információt közöl az adott munkafolyamatokról.

- A dizájnban történt egy-két apró módosítás.

- Az avatár- és névkiírási rendszer módosult egy normálisabb verzióra, bár ezt aligha lehet észrevenni.

A feliratgyártás újra beindul.

Olybá tűnik, hogy új fordítóra is akadtunk, aki a Re:Zerónál fog majd segédkezni. A DDLC-nél munkálkodó személy is valószínűleg lassacskán aktivizálni fogja magát. Ha sikerül jobban haladnunk a projektekkel, akkor azokról mindenképp írunk bejegyzést az oldalon.

Ha van bármilyen kérdésetek, írjatok nyugodtan!

További szép estét kívánunk!

Tisztelettel: a Black Ryuu Team
Vissza a bejegyzésekhez
2021-03-02
Csakis bejelentkezett felhasználók
írhatnak hozzászólást.
Nincsenek hozzászólások.