Jelentkezz be, ha üzenni szeretnél.
MidoriNoMe
Újabb előzetes, valamint illusztráció érkezett a Rakuen Tsuihou: Kokoro no Resonance-hoz!
Előzetes:

Hivatalos illusztráció:
Kép
2026-07-22 14:18:42
MidoriNoMe
Hat darabbal bővült a bannerek száma.
2026-07-18 00:49:32
MidoriNoMe
A kiadások állapota feleslegesen tömve volt, egyszerűbb, ha azon projektekkel kapcsolatban vannak információk, amiken valóban aktív munka zajlik.
2026-07-17 02:13:24
MidoriNoMe
Sikerült majdnem három hét után észrevennem, hogy az "Amikor nem elég az egyharmad" c. bejegyzésnél elírtam a lényeget... Javítottam. :D
2026-05-06 01:46:57
MidoriNoMe
Miért oly nehéz betartani a Végtelen Szabálykönyvben foglaltakat? ^^'
2026-04-11 14:33:54
garland719
Miért ilyen hererepesztően nehéz ezen az oladolon navigálni, hol a Frieren 2nd Season ?
2026-04-11 00:06:31
Look Back
Elhoztuk az idei év egyik legjobb és legszebb mozifilmjét!

Ennyivel akár le is zárhatnánk a bejegyzést, de azért még írunk néhány sort.

Bár mindössze 58 perc, mégis, egy gyönyörű drámát kapunk, amely az azonos című mangát adaptálja, mely Fujimoto Tatsuki tollából származik. A szerző olyan művekért felelt eddig, mint a Fire Punch, a Sayonara Eri vagy épp a Chainsaw Man. Mindezen alkotásokra kapunk kisebb és nagyobb utalásokat a filmben. Említést érdemel még, hogy nem csak Fujimoto easter eggjeivel találkozhatunk a mozgókép megtekintése során, hanem önmaga lenyomatával is, ahogy az visszatükröződik a két főszereplőben.

Mivel a film nem éppen hosszú, ezért csak röviden fogunk szót ejteni róla. Tehát adott két lány (Fujino és Kyomoto), rengeteg mangarajzolás, egyoldalú rivalizálás, feladás, kitartás és miegymás... de nem utolsó sorban: "hátra tekintés".

Jó szórakozást kívánunk hozzá!

Tisztelettel,
a Black Ryuu Team

Utóirat: a záródalnál azért nincsen dalszöveg, mert az előadó a saját kitalált nyelvén énekel, nem mellesleg fohászokat.
Vissza a bejegyzésekhez
2024-11-19
Csakis bejelentkezett felhasználók
írhatnak hozzászólást.
Reddani
Köszi szépen.
2024-11-23 18:45:31